Sign up

Commercial public launch in July 2018. Remember the name dollarro.com because you will use it very often! Save dollarro.com link in favourite bookmarks. Follow or Like us on Facebook, Follow on LinkedIn and Follow on Twitter. Links to our social media are at the bottom of the website.

Prześlij nam swojego emaila zgodnie z RODO:

Zgoda na jednorazowe otrzymanie maila z informacją o starcie systemu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu świadczenia usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna, ale w przypadku niewyrażenia zgody korzystanie z usług Dollarro Sp. z o.o. nie będzie możliwe. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administrator informuje także o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji na zasadach wysyłki tylko jednej wiadomości email w celu poinformowania o starcie publicznym systemu dollarro.com. Administratorem jest Dollarro sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Lubelska 36.

Zgoda na Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od Dollarro sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Dollarro sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Lubelska 36.

Email:
 
 
Privacy policy     Cookies policy     Terms     Home     About     Services     Careers     Contact    
© 2018 Dollarro Sp. z o.o.
fb Dollarro     Twitter Dollarro     LinkedIn Dollarro     YouTube Dollarro